PostHeaderIcon Vážení rodičia!

Darujte nám 2% z dane.
Podporte Vaše deti príspevkom do Rodičovského združenia pri našej škole.
ĎAKUJEME!

Tlačivo nájdete tu.

PostHeaderIcon Dôležitý oznam pre rodičov a žiakov I. stupňa !

Na základe rozhodnutia RÚVZ v Rimavskej Sobote Vám oznamujeme, že od zajtra 23. 2. 2021 sa v školskej kuchyni nebude variť, nakoľko je tu do 8. 3. 2021 nariadená karanténa.

Ak Vaše dieťa príde do školy a poobede zostane v ŠKD, pribaľte mu suchý obed.

Za pochopenie ďakujeme.

PostHeaderIcon Oznam

Vážení rodičia!

Na  základe odporúčania RÚVZ v Rimavskej Sobote Vám oznamujeme, že od 22. februára 2021 ( od pondelka) vyučovanie aj naďalej bude prebiehať

- na I. stupni ZŠ  prezenčne, žiaci sa budú učiť v škole

Podmienkou vstupu žiakov do školy je vyplnené Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti jedného zákonného zástupcu (platný negatívny výsledok testu na Covid-19 ), ktorý  nájdete tu.  Odporúčame sa testovať v dňoch piatok, sobota alebo nedeľa, aby platnosť testu bola do piatka.

- na II. stupni  dištančne, žiaci sa budú učiť  z domu.

More Articles...