PostHeaderIcon Oznam

Vážení rodičia!

Na základe Zápisnice o epidemiologickom vyšetrení RÚVZ v Rimavskej Sobote Vám oznamujeme, že karanténne opatrenie pre 3. B a 4. A končí 30. novembra 2020.
Dňom 1. decembra 2020 (utorok) žiaci nastupujú do školy.

RNDr. Anita Antalová

PostHeaderIcon Gaštanová jeseň

Každoročne v mesiaci október sa žiaci našej školy zapájajú do zberu gaštanov. Tie slúžia nielen ako potrava pre lesné zvieratá, ale využívajú sa i do mnohých liečiv na liečbu kĺbových ochorení.
Šikovné ruky našich detí nazbierali spolu 862,90 kilogramov týchto hnedých plodov jesene.
Najúspešnejšou zberačkou bola Zoja Sojková z 3. A triedy, ktorá priniesla až 220 kg. Ďalšími šikovnými zberačmi boli aj: Veronika Feješová z 3. C, Ema Gubalová zo 4. C, Peter Brindza z 3. C, Róbert Balog z 2. B a mnoho ďalších.
Na II. stupni najviac nazbierala Vierka Cerovská z 5. C triedy.
Tí, ktorí nazbierali najviac, boli pani riaditeľkou sladko odmenení.
Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí sa do zberu zapojili!

PostHeaderIcon Oznámenie riaditeľstva školy

Riaditeľstvo ZŠ P.Kellnera Hostinského, Družstevná 835 v Rim.Sobote oznamuje rodičom a žiakom I.stupňa , že od 23.11.2020 škola prechádza zo zelenej do oranžovej fázy, nakoľko bol identifikovaný jeden žiak pozitívne testovaný na COVID 19.
Triedy 3. B a 4. A zostávajú v karanténe a prechádzajú na dištančené vzdelávanie.