PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2023/2024

9.A 2023/2024
Romana Belányiová, Róbert Borsos, Melanie Brindzáková, Samuel Burda, Igor Farkaš, Sara Farkašová, Michal Gajdoš, Carmen Horváthová, Vojtech Klima, Dávid Králik, Peter Kurek, Ľuboš Lajgút, Erik Mészáros, Marek Mészáros, Shereen Pálešová, Janka Pažičanová, Matej Psotka, Ema Štrbová, Lukas Vilhan, Denis Vorlíček, Jakub Vysokai, Tamara Žiaková.
9.B 2023/2024
Veronika Balogová, Simona Berkiová, Silvia Együdová, Adrian Faragó, Kiara Hívešová, Adriana Chalkovská, VanessaChalkovská, Sabína Janotíková, Martin Kováč, Kristína Kováčová, Milan Láni, Marek Miklóš, Filip Mišurák, Nicolas Olmán, Viktória Ošváthová, Peter Plaucha, Lívia Pytliaková, Martin Slovák, Matej Šiminský, Tomáš Tankó, Boris Tóth, Patrik Ujpál, Nella Vetráková, Viktor Vontorčík, Filip Vrábeľ.
9.C 2023/2024
Vivien Andrášová, Jakub Babic, Alexandra Bačkorová, Marko Balciar, Michal Beňo, Július Berki, Štefan Bubelíni, Dominika Cerovská, Marek Dirbák, Lea Fízeľová, Nela Ilčíková, Vivien Kaločaiová, Zoja Kovácsová, Mariia Malyshkina, Matúš Pirek, Oliver Radovský, Lilliana Sokolovská, Róbert Szegedi, Kiara Šimičková, Ladislav Tankó, Natália Tomková, Dávid Váradi, Terézia Váradiová, Matúš Zvara.