PostHeaderIcon Valentínsky deň

Deň sv. Valentína mnohí naši žiaci využili ako príležitosť napísať milý valentínsky odkaz adresovaný kamarátom, kamarátkam či pani učiteľkám. Umiestniť ho mohli do veľkého srdca na paneli na dolnej chodbe školy.

Zástupcovia žiackeho parlamentu zas vyrobili pekné valentínske pozdravy a odovzdali ich do rúk svojim pedagógom aj ďalším zamestnancom školy. 35 žiačok a žiakov sa svojimi zaujímavými originálnymi a nápaditými vlastnoručne zhotovenými pozdravmi zapojilo do súťaže o najkrajšiu Valentínku.

1.m. získala Mia Tóthová – 5.A
2.m. Liliana Korubová- 8.C
3.m. Bianka Magyarová- 8.C
Odmenené boli i valentínky Heleny Korubovej-8.B, Emy Gubalovej – 7.C a Sofie Múčkovej – 5.B.