PostHeaderIcon Bubnovačka - "Aby bolo deti lepšie počuť!"

Včera 20. novembra sme sa aj v našej škole zapojili do celoslovenskej „Bubnovačky 2023“, ktorá sa konala pod záštitou prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Táto akcia mala symbolicky upozorniť na dôležitosť ochrany detí pred násilím a podporiť v spoločnosti tému včasnej prevencie. S násilím sa možno vysporiadať len tak, že ho nebudeme prehliadať a nevnímať ako niečo, čo sa nás netýka. Preto mottom bubnovačky je myšlienka „ Aby bolo deti lepšie počuť“. A naše deti vďaka prineseným bubnom, hrncom, hrnčekom...bolo na školskom dvore určite počuť veľmi dobre.