PostHeaderIcon Lyžiarsky výcvik 2024

V dňoch 22.1. – 26.1. 2024 sa  žiaci 8.ročnika zúčastnili lyžiarskeho výcviku, ktorý prebiehal v lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly pod vedením pedagógov Mgr. Tomáš Pál, Mgr. Ján Valach, Mgr. Adriana Hriňová a Mgr. Renáta Sivoková.

O zdravotný stav sa starala Mgr. Beata Balcová. Ubytovaní sme boli v Penzióne u Marsa, kde bolo o nás perfektne postarané.  Výcvik prebiehal podľa plánu a žiaci si zalyžovali do sýtosti. Cez oddychový deň sme sa lanovkou vyviezli na Novú hoľu.