PostHeaderIcon Lukáš Latinák v našej škole

Vďaka iniciatíve našej pani učiteľky Beaty Svoreňovej sme po jesenných prázdninách vo štvrtok 2. novembra privítali v našej škole herca a komika Lukáša Latináka.

V rámci projektu Nepovinná poézia nám zaujímavou a vtipnou formou porozprával o slovenskej poézii a slovenských básnikoch. Zarecitoval nám a nezvyčajným spôsobom priblížil diela Jána Bottu, Jána Hollého, Ernesta Hemingweya, ale i odkaz slovenských rozprávok. Okrem toho nám prezradil aj veľa zaujímavostí zo svojich detských a študentských čias. Na záver stretnutia nechýbalo spoločné fotenie s naším hosťom. Desiatky žiakov dostali i fotky s hercovým podpisom.