PostHeaderIcon Magický večer

Magický večer

Dňa 26.10.2022 sa otvorili brány školy v popoludňajších hodinách pre deti v zaujímavých maskách. Pani učiteľky I. stupňa prezlečené za čarodejnice vykúzlili pre deti zábavné aktivity a tvorivé dielne s čarovnou tematikou.

Po ich skončení sa slávnostne zapálili tekvice a lampióny na školskom dvore a lampiónový sprievod detí, rodičov a učiteliek sa vydal ulicami mesta až na hlavné námestie, kde sa účastníci sprievodu rozlúčili spoločným potleskom a hlasným „ďakujeme“.

Všetkým rodičom a deťom ďakujeme za účasť na tomto krásnom podujatí a veríme, že takýchto spoločných akcií plných zážitkov bude stále viac a viac.