PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2012/2013

There are no translations available.

9.A 2012/2013
Adam Korcsog, Adrián Gombala, Adrián Kováč, Bibiána Hudecová, Erika Slováková, Frederika Bartová, Christofer Kiňo, Ján Urban, Juliana Čarnoká, Karin Toporová, Karol Karola, Klaudia Benadová, Lívia Agócsová, Lucia Janšová, Marián Nosáľ, Martin Muška, Michaela Ulická, Peter Sakál, Peter Vrábeľ, Richard Christopher Pfeifer, Richard Útis, Roberta Melišíková, Sarah Camilla Pekarčíková, Viktória Gémešiová
9.B 2012/2013
Alexandra Lakatošová, Boris Lakatoš, Karina Holíková, Katarína Baloghová, Kristián Szívoš, Lukáš Arany, Mário Kišš, Paulína Kováčiková, Peter Ciprus, Slavomíra Ujhelyiová, Zuzana Očenášová, Zuzana Szolnokiová
9.C 2012/2013
Adriána Šajgalová, Jakub Oleríny, Karol Tóth, Katarína Mikušová, Ladislav Cibuľa, Ladislav Makši, Lukáš Benko, Marek Matheidesz, Marek Turoň, Marianna Maláková, Matej Kováč, Michal Gono, Michal Lali, Michal Pálinkáš, Monika Koroncziová, Natália Hanusová, Nikoleta Beníková, Petra Maršíková, Rebeka Ľuptáková, René Kubiček, Richard Makši, Veronika Kovalančíková, Viktória Farkašová
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk