PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2013/2014

There are no translations available.

9.A 2013/2014
Oliver Ádám, Simona Albertová, Petra Antalová, Michaela Antalová, Gabriel Bodon, Michaela Gonová, Vivien Habodászová, Kristína Horváthová, Kristína Ilčíková, Kristína Jobbiková, Katarína Kalinajová, Karin Karasová, Dominik Kojnok, Róbert Lajgút, Miroslava Lecsőová, Ladislava Makši, Alexandra Matéčková, Július Nôta, Žaneta Pekarčíková, Richard Praslička, Daniel Rapčan, Nikolaj Sekréneš, Kristína Sivoková, Veronika Slováková, Peter Šimon
9.C 2013/2014
Michelle Baligová, Laura Balogová, Benjamín Bendo, Edita Borlášová, Simona Cibuľová, Magdaléna Dóšová, Adrian Gál, Valentín Hanáček, Herman Ladislav Hartwig, Gyöngyi Horváthová, Adriana Kisantalová, Silvia Ligártová, Kristína Macúriková, Patrik Mojžiš, Lucia Molnárová, Oto Oláh, Martin Paluš, Lucia Slabá, Adam Štulajter
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk