PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2014/2015

There are no translations available.

9.A 2014/2015
Balog Kristián, Blaskovics Dávid, Feješová Gabriela, Gáloš Ivan, Ikriová Erika, Juhászová Natália, Katolínová Laura, Kiss Ján, Králiková Veronika, Lajgútová Bianka, Liptayová Miroslava, Lisičanová Dominika, Mlináriková Bronislava, Šerešová Veronika, Šerešová Erika, Turoňová Viktória.
9.B 2014/2015
Bohó Erik, Farkas John, Fülöpová Kristína, Gubala Vladimír, Káger Martin, Kántorová Nikola, Kecső Richard, Kulcsár Adrián, Lakatošová Rozália, Melich Dominik, Nôta Jozef, Pisárová Nina, Priatková Monika, Slovenčáková Nikola, Strauszová Gabriella, Szívosová Kristína, Šánthová Sofia, Urvová Aneta, Vašeková Vivien, Vilčeková Agnesa, Vincze Štefan, Vraštiaková Nikoleta.
9.C 2014/2015
Burešová Barbora, Farkašová Annamária, Korytiaková Alexandra, Kováčová Lea, Krokavec Andrej, Lobo Ján, Mokányová Rikarda Dominika, Múčka Dominik, Nociar Jozef, Piecušiak Filip, Sélešová Veronika, Szabóová Daniela, Szolnokiová Karin, Šága Dennis, Šmeľovová Diana, Šofranková Dominika, Tamášová Kristína, Uhrinová Rebeka, Záhorská Laura.
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk