PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2015/2016

There are no translations available.

9.A 2015/2016
Baštáková Michaela, Belko Patrik, Čipka Ondrej, Ďuriš Dalibor, Gembická Gréta, Gubalová Chiara, Kováčová Lucia, Kubincová Alexandra, Odelgová Kristína, Pál Sebastián, Pekarčíková Stephanie, Rapčan Pavol, Sivičeková Stanislava, Slížová Patrícia, Tybor Richard, Vargová Viktória, Vyrvová Radka, Bucholcerová Frederika, Haninčíková Terézia, Schmidt Marko.
9.B 2015/2016
Bohoová Henrieta, Farkas John, Brindzák Štefan, Dubovský Tomáš, Farkašová Barbara, Gyöngyösi Adam, Hanusová Gréta, Ikri Tomáš, Kováčová Lucia, Kozárová Veronika, Okoš Štefan, Petická Monika, Széplakyová Nikoleta, Turoň Tibor, Marek Rudolf, Szívosová Kristína.
9.C 2015/2016
Baláž Oto, Bódiová Viktória, Bolčiš Viliam, Erdődi Erik, Hrušková Nina, Chichová Sandra, Juhász Daniel, Kolačkovská Laura, Kyzeková Lenka, Maláková Adriana, Müller Dárius, Olman Patrik, Pekarčíková Fanny Elisabeth, Skladanová Stanislava, Tokár Ján, Urban Matúš, Urban Patrik, Urbanová Petra, Váňová Mária, Berkyová Anna, Úrek Marek.
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk