PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2016/2017

There are no translations available.

9.A 2016/2017
Adriana Rábayová, Alexandra Bendová, Alexandra Pásztorová, Dávid Šimon, Dušan Šramko, Michal Antal, Michal Smoliga, Patrícia Igová, Patrik Kubelka, Peter Čížik, Radoslava Antalová, Veronika Holá, Veronika Račáková, Viktor Ádám, Viktória Poprocká.
9.B 2016/2017
Bianka Madarászová, Daniel Belko, Dominik Kuvik, Erik Suja, Jennifer Andrášová, Kristína Kamenská, Laura Štorková, Marcel Petický, Martina belušiaková, Matej Ľupták, Matej Mattyašovský, Matúš Lisičan, Nina Demjénová, Patrik Dusa, Peter Szolnoki, Rebecca Miadoková, Richard Bubelíny, Samuel Borsos, Tomáš Gomboš, Veronika Útisová, Vivien Illéšová.
9.C 2016/2017
Adam Bašták, Adam Šántha, Adrián Váradi, Adriana Baňová, Alexandra Farkašová, Alexandra Olmánová, Beata Fülöpová, Erik Feješ, Erik Nagy, Jessika Tanková, Karol Farkaš, Katarína Ďurianová, Laura Gazdíková, Liliana Cabanová, Lukáš Jakab, Mária Berkyová, Marianna Feješová, Sophia Kirchmaierová, Veronika Trnková, Viktória Ilčíková, Žofia Slováková.
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk