PostHeaderIcon Včielková výtvarná súťaž

There are no translations available.

Tak, ako po iné roky, aj tento školský rok sa žiaci našej školy zapojili do výtvarnej súťaže, ktorej ústrednou témou bola VČELA. Žiaci jednotlivých ročníkov pracovali na zadané výtvarné témy.

Žiaci prvých ročníkov spracovali tému Včielky milujú kvety, žiaci druhých ročníkov Príbytky včiel, tretiaci maľovali na tému Kto tvorí včelstvo a štvrtáci Produkty včiel a ich využitie. Okrem žiakov prvého stupňa sa do výtvarnej súťaže zapojili aj žiaci druhého stupňa. Ich téma bola Povolanie včelár. Z výtvarných prác učitelia vybrali 52, ktoré boli vystavené v Dome kultúry. Z nich odborná porota zostavená z učiteľov I. stupňa vybrala tie, ktoré najviac vystihli tému. Vyhodnotenie bolo nasledovné :
1. ročník
1.    miesto   Kayla Olívia Kinčáková 1.C
2.    miesto   Nina Lacková 1.B
3.    miesto   Radka Vysokaiová 1.B

2. ročník
1.    miesto   Zitka Habodász 2.B
2.    miesto   Nela Fulopová 2.C
3.    miesto   Sofia Uhrinová 2.C

3. ročník
1.    miesto   Marek Meszáros 3.A
2.    miesto   Matúš Pirek 3.C
3.    miesto   Carmen Horváthová 3.A

4. ročník
1.    miesto    Alexandra Csanková 4.C
2.    miesto    Emma  Kmeťová 4.A
3.    miesto    Lucia  Dúžiková 4.D


II. stupeň
1.    miesto    Viktória Krokavcová    6.B
2.    miesto    Marcel  Budinský        6.B

 

Cenu poroty získala žiačka 2.A triedy, Lilian Golianová.

Žiaci si prebrali diplom a ceny od p. Krokavca,  ktorý celú súťaž propagoval a zároveň aj sponzoroval. Ď a k u j e m e  :).

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk