PostHeaderIcon Lyžiarsky výcvik

There are no translations available.

V termíne od 29.1. – 5. 2. 2018 absolvovali žiaci druhého ročníka lyžiarsky výcvik s dennou dochádzkou.
V pondelok ráno bola školská chodba, okrem žiakov, plná lyží, lyžiarok a nedočkavých druhákov, ktorí sa snažili nič nezabudnúť.

Autobus nás odviezol do lyžiarskeho strediska Kokava – Línia, kde začalo naše päťdňové dobrodružstvo. Privítalo nás netypické, teplé počasie, ktoré sa, našťastie, v priebehu nasledujúcich dní umúdrilo.Pod vedením inštruktorov – učiteľov 2. stupňa, sa malí lyžiari rozdelili do štyroch družstiev. V jednom boli lyžiari, v ďalších troch boli žiaci, ktorí sa s lyžami len zoznamovali. Niektorí, smelší, to zvládli veľmi rýchlo. Výstupy do kopca boli náročné a vlek ich lákal stále viac. A možno práve  chuť vyskúšať si aj jazdu na vleku deti motivovala a v posledný deň už aj najväčší bojkovia premohli svoj strach a zvládli jazdu na vleku a, samozrejme, aj dole kopcom.

Posledný deň sme sa lúčili s rozprávkovou, zimnou krajinou, zasypanou čerstvým snehom. Možno aj to bola odmena za skvelé výkony malých lyžiarov, ktoré si zaslúžia pochvalu.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk