PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2017/2018

There are no translations available.

9.A 2017/2018
Balogová Silvia, Berkiová Klaudia, Fábry Milan, Garay Alex, Garayová Jana, Hanusková Elizabeth, Kalmáneková Mária, Kováčová Petra, Kováčová Viktória, Kučeráková Dominika, Lajgút Juraj, Nôšková Paulína, Oláh Tomáš, Pásztorová Alexandra, Šiminská Janka, Študenc František, Tóth Martin, Uhrinová Denisa.
9.B 2017/2018
Astalošová Zuzana, Belányiová Dominika, Bolha Martin, Čipčalová Jolana, Damašková Gabriela, Drugda Patrik, Hrušková Petra, Ivaničová Michaela, Kiňová Chiara Stela, Klembuszová Michaela, Kompánek Maximilián, Koniarová Simona, Krajčovič Peter, Kubelková Slávka, Lali Peter, Mázorová Scarlett, Nôta Jakub, Nôtová Annamária, Pekarčík Stephan, Sakál Patrik, Sojková Daniela, Šonkoľová Zuzana.

9.C 2017/2018
Albert Igor, Antalová Annamária, Balogh Robert, Csanková Emília, Černecký Adam, Ďalogová Iveta, Daňuš Oliver, Dovala Marek, Dulanský Peter, Fehér Samuel, Gibalová Daniela Sofia, Keľo Pavel, Kopec Patrik, Kovács Ján, Kovács Martin, Liptáková Angelika, Matej Nikolas, Mokány Alex, Molnárová Vivien, Psotková Jana, Štefan Simon, Tömösváry Richard, Vyrva Martin.
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk