PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2018/2019

There are no translations available.

9.A 2018/2019
Antalová Patrícia, Ďalogová Dominika, Hano Adrián, Holíková Adriána, Hrnčiarová Ivana, Hrončeková Natália, Kalocsaiová Eva, Klučiarová Michaela, Kršák Martin, Kubelková Slávka, Lajgút Nicolas, Lenártová Annamária, Liptáková Angelika, Megyaszaiová Katarína, Mitterová Martina, Murínová Daniela, Nosáľ Filip, Očenášová Michaela, Oravec Matej, Rencsok Dominik, Škorňová Bronislava, Tóth Milan, Vengrínová Nataly.
9.B 2018/2019
Alexandra Feješová, Branislav Matajs, Dominik Kocúr, Dominika Pásztorová, Eugen Radič, Jakub Zmitko, Jaroslav Váně, Jaroslav Záhorský, Kevin Homonnay, Kristína Bartková, Kristína Šišková, Matej Bőd, Odetta Vitáriusová, Ondrej Balag, Terézia Matušková, Veronika Jamborová, Vivien Kubičeková.
9.C 2018/2019
Adam Mojžiš, Adrian Šimon, Filip Krajňák, Jakub Krnáč, Jakub Palkovič, Jakub Vojtek, Ján Mareš, Kamila Holíková, Kristian Krokavec, Laura Dávidová, Matej Kerekeš, Michal Šiminský, Natália Medeová, Nathalie Fréderique Fratričová, Nicolas Andreas Brndiar, Nicholas Matyinkó, Pavlína Podhradská, Roderik Rudolf Bendík, Samuel Zorvan, Simona Čipčalová, Viktória Talánová, Zuzana Málišová.
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk