PostHeaderIcon Začiatok školského roka 2019/2020

There are no translations available.

Horúce letné dni, oddych pri vode, cestovanie a príjemný čas bez povinností sa skončili. Chladnejšie rána nám nenápadne, ale jednoznačne oznamujú, že prichádza jeseň.

Školy otvárajú po dvoch mesiacoch prázdnin svoje brány a vítajú žiakov. 2. septembra svoje brány otvorila i naša ZŠ. Na školskom dvore sa stretli žiaci 1. až 9. ročníka a spolu s rodičmi prišli aj noví žiaci – naši milí prváci. Po slávnostnom úvode a hymne SR sa ujala slova pani RNDr. Anita Antalová, ktorá popriala všetkým úspešný štart do nového školského roku, veľa úspechov a elánu v procese výchovy a vzdelávania. V podobnom duchu sa prihovorila prítomným v mene výboru ZRPŠ i pani Mgr. Zuzana Študencová.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk