PostHeaderIcon Súťaž, výstava, divadielko...

There are no translations available.

Na piatok 27.9. sme sa my, žiaci I.stupňa  veľmi tešili. S pani vychovávateľkami sme tvorili na Včelársku tému a vyhodnotenie bolo práve dnes.

Zaujímavé práce boli vystavené. Podľa slov pani učiteľky Sivokovej bolo ťažké vybrať tie naj. Tak všetky oddelenia ŠKD boli odmenené. Dostali sme perník, fixky a diplom. V kultúrnom dome sme si prezreli naše spoločné práce, pozreli sme si výstavu ovocia a zeleniny, domáce zvieratká a traktory. Po výstave sme sa presunuli na námestie, kde sme si pozreli divadielko O psíkovi a mačičke.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk