PostHeaderIcon Prvácka pasovačka v ŠKD

ŠKD

Dňa 2.októbra sa v telocvični ZŠ konalo slávnostné PASOVANIE PRVÁKOV do žiackeho cechu. Rodičov, vedenie školy a triedne pani učiteľky privítala „Pipi Dlhá Pančucha“, ktorá sprevádzala prváčikov počas celého slávnostného programu.

Tanečnými vystúpeniami privítali našich najmenších ich starší spolužiaci 4. a 5.ročníka. Prváčikovia slávnostne zložili „Sľub prváka“ a predstavili sa básničkami. Pani riaditeľka ich slávnostne pasovala za žiakov našej školy, triedne pani učiteľky a pani zástupkyňa 1.stupňa im odovzdali darčeky a Prijímacie listiny.

Na záver naši malí prváci spoločne zaspievali pesničku a natešení sa s rodičmi pobrali domov.