PostHeaderIcon „Fašiangy na Gemeri a Malohonte 2020“

V mesiaci február sa žiaci 1. stupňa našej Základnej školy zapojili do regionálnej výtvarnej súťaže vyhlásenej Gemersko-malohontským osvetovým strediskom „Fašiangy na Gemeri a Malohonte 2020“.

Výtvarné práce žiačok 3.C triedy boli ocenené. Na 1.mieste to bola práca žiačok Kamily Oravcovej a Doroty Rešetárovej Na 2. mieste to bola práca žiačok Kristíny Iždinskej a Emy Gugalovej. Dňa 21.2. boli slávnostne ocenené na výstave v Okresnej knižnici Mateja Hrebendu. Okrem diplomov získali žiačky aj hodnotné ceny. Výtvarné práce pripravila a do súťaže odoslala triedna učiteľka Mgr. Renáta Sivoková.

Víťazom srdečne blahoželáme !

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk