PostHeaderIcon Marec – mesiac knihy

V rámci marca, mesiaca knihy, sme pre našich žiakov pripravili niekoľko zaujímavých akcií.

Prvou je súťažná výstava čitateľských denníkov, druhou je súťaž o Matejovi Hrebendovi. Žiaci si môžu pozrieť i výstavku starých učebníc, z ktorých sa učili ich rodičia a starí rodičia. Na paneloch sú zasa umiestnené informácie o histórii a výrobe kníh či rôzne kuriozity o knihách. Okrem tohto si žiaci môžu prezrieť rozprávkové komiksy našich piatakov a šiestakov a aj zaujímavé práce ôsmakov, ktoré vytvorili počas Medzinárodného dňa materinského jazyka. Veríme, že tieto akcie žiakov zaujmú, pobavia, no predovšetkým rozšíria ich vedomostný obzor.