PostHeaderIcon VIANOČNÁ POŠTA 2020

There are no translations available.

Urobiť niekomu radosť niekedy nestojí veľa námahy, chce to len odhodlanie, chuť a ochotu. To všetko v sebe našli deti 3.A triedy, ktorí sa rozhodli zapojiť do projektu Vianočná pošta 2020. Deťom p. vychovávateľka I. Némethová vysvetlila ako tento projekt funguje v duchu myšlienky: „Spravme Vianoce neznámym starkým v domovoch – pošlime im ručne napísaný vianočný pozdrav!“ Seniori sú zvyknutí dostávať na Vianoce rukou písané listy či pohľadnice. Je to pre nich ozajstný dar – rukou písané prianie, symbol toho, že na nich niekto myslí. Deťom sa táto myšlienka zapáčila a preto sme sa aj my stali dobrovoľníkmi a napísali na Vianoce pozdrav neznámym starkým. Takto sme sa snažili dopriať starkým niečo, bez čoho Vianoce pre nich nemajú ten správny charakter, pretože im veľmi chýba vianočná pošta – jeden z ich tradičných symbolov Vianoc, ktorý dnes už akosi vyšiel z módy.

Prajeme krásne, pokojné a požehnané sviatky.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk