PostHeaderIcon Úspech našich deviatakov

There are no translations available.

Tak, ako aj pominulé roky, aj tento školský rok 2020/2021 sa naša škola teší z úspechov jej šikovných a odhodlaných žiakov, ktorí si i napriek terajšej situácii, kedy ako ľudstvo čelíme boju s CORONA vírusom, zmerali svoje vedomosti a zúčastnili sa on-line biologickej olympiády. Okresné kolo biologickej olympiády kategórie C prebiehalo on-line formou, do ktorej sa zapojili žiaci 9. ročníka, a to v jej oboch formách.

V teoreticko-praktickej časti získala 1. miesto Veronika Ďurianová (9.C), ktorá sa súčasne prebojovala do krajského kola olympiády, ktoré na ňu čaká v marci. Na 3. mieste sa ako úspešná riešiteľka umiestnila Laura Juráková (9.C).

V projektovej časti získala 1. miesto Lea Pytliaková (9.B) a v tesnom závese za ňou uspel ďalší náš žiak, Alex Váradi (9.B), ktorý sa umiestnil na 2. mieste. Obaja sa tak budú môcť prejaviť na krajskom kole olympiády, ktorá na ich čaká v marci.

Za svoju snahu a ochotu venovať svoj voľný čas vzdelávaniu a príprave na biologickú olympiádu budú všetci úspešní riešitelia odmenení diplomami, ktoré im zaručene pomôžu dostať sa na svoju vysnívanú strednú školu, ako aj vecnými cenami.

Sme veľmi hrdí, že máme na škole takých talentovaných žiakov, ktorí si idú za svojimi cieľmi a dúfame, že nás naďalej budú reprezentovať len v tom najlepšom svetle.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk