PostHeaderIcon Oznam

There are no translations available.

Vážení rodičia!

Na  základe odporúčania RÚVZ v Rimavskej Sobote Vám oznamujeme, že od 22. februára 2021 ( od pondelka) vyučovanie aj naďalej bude prebiehať

- na I. stupni ZŠ  prezenčne, žiaci sa budú učiť v škole

Podmienkou vstupu žiakov do školy je vyplnené Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti jedného zákonného zástupcu (platný negatívny výsledok testu na Covid-19 ), ktorý  nájdete tu.  Odporúčame sa testovať v dňoch piatok, sobota alebo nedeľa, aby platnosť testu bola do piatka.

- na II. stupni  dištančne, žiaci sa budú učiť  z domu.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk