PostHeaderIcon Vianočná pošta 2020 v Škriatkovej triede

There are no translations available.

Urobiť niekomu radosť niekedy nestojí veľa námahy, chce to len odhodlanie, chuť a ochotu. To všetko v sebe našli deti tretieho ročníka zo Škriatkovej triedy, ktorí sa rozhodli zapojiť do projektu Vianočná pošta 2020. Cieľom projektu bolo spraviť na Vianoce neznámym starkým v domovoch radosť prostredníctvom ručne napísaných vianočných pozdravov. Seniori sú zvyknutí dostávať na Vianoce rukou písané listy či pohľadnice. Je to pre nich ozajstný dar – rukou písané prianie, symbol toho, že na nich niekto myslí. Deťom sa táto myšlienka zapáčila a preto sa s radosťou pod vedením pani vychovávateľky pustili do práce a napísali na Vianoce pozdrav neznámym starkým.

Ich snaha bola ocenená a neostala bez povšimnutia. Okrem získaného certifikátu im bol na školu doručený ďakovný list od pani riaditeľky z Domova dôchodcov v Bojniciach, ktorá ho napísala v mene starých rodičov ku ktorým sa Vianočná pošta dostala.

List deti veľmi potešil a zohrial na srdiečku, pretože ich potešilo, že svojou myšlienkou a skutkom zohriali srdiečko iným.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk