Kniha návštev

V knihe návštev je 19 odkazov.
Stránok: « 1 2 3

NávštevníkOdkaz
Rišková MagdalénaPrihlásený: Pi 27. apríl 2007, 22:37:23 CEST
Dobrý večer. Akurát som objavila Vašu stránku a som rada. Do tejto školy chodili moje deti a teraz chodia i vnúčence. Boli tak trochu priemerní, učeniu sa veÄžmi nevenovali a z jednej strany si priznávam chybu aj ja, Ĺže som sa viac venovala svojej práci ako deťom. človek na to príde pozde. Rada by som vedela ako sa učia moje vnúčence Lubka a Janko Lajgútovci z Nižnej Pokoradze. Neviem či je to možné a ako na to mám ísť. Prajem Vám veÄža zdaru a nech sa Vám darí. Rišková Magdaléna :)
VladoPrihlásený: Ne 18. február 2007, 22:45:35 CET
Prosím Vás p.učiteÄžka Oľga Hrivnáková učí ešte na Vašej škole? Ak áno bývala na Ĺ klskej ulici v RS, keď áno prosím ju aby odpísala.
ďakujem Vážny Vladimír
wiener@stonline.sk
AdministrátorPrihlásený: Ut 29. august 2006, 15:56:55 CEST
Dobrý deň!
ďakujeme Vám, že ste sa nám rozhodli napĂ­sať odkaz do našej knihy hostĂ­.
AnonymnĂŠ príspevky, príspevky odkazujúce na inú www stránku alebo inĂŠho reklamného charakteru budú vymazané.
Ak máte nejaké otázky zaregistrujte sa radšej prosím do nášho diskusného fóra. Odkaz nájdete v navigačnom menu našej školskej stránky.
Vaše príspevky do našej knihy hostí budú zobrazené až po schválení administrátorom!
Za pochopenie Vám Ďakujeme!
admin@zsdruzstevnars.edu.skhttp://www.zshostrs.sk