PostHeaderIcon Tematický deň - Kráľovstvo zdravia volá o pomoc

There are no translations available.

Dňa 16.9.2022 sme mali tematický deň: „Kráľovstvo zdravia volá o pomoc.“ Tento rok sme ho mali trochu iný ako po iné roky. Na dvore sme mali pripravené rôzne stanovištia, kde deti plnili úlohy . Ukážku prvej pomoci nám predviedli pracovníčky Červeného kríža. Počasie nám prialo a tak sme zažili príjemné dopoludnie plné zábavy. Tvorivé a zábavné aktivity pokračovali aj v popoludní.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk