PostHeaderIcon Pripomenuli sme si Deň boja za slobodu a demokraciu

There are no translations available.

Deň boja za slobodu a demokraciu si každoročne pripomíname futbalovým turnajom o Putovný pohár riaditeľky školy.
13. ročník sa uskutočnil dňa 18. 11. 2022 a zúčastnili sa ho pozvané školy z Rimavskej Soboty a z obce Jesenské.

Obec Jesenské reprezentovala Základná škola J. Jesenského a z Rimavskej Soboty boli ZŠ P. Dobšinského, ZŠ Š. M. Daxnera a usporiadateľská škola P. Kellnera Hostinského. Po dobrých a kvalitných zápasoch sa zrodili nasledovné výsledky :

Š. M. Daxnera – ZŠ Jesenské 8:1
P. Kellnera Hostinského – P. Dobšinského 3:5
Š. M. Daxnera – P. Dobšinského 0:5
P. Kellnera Hostinského - ZŠ Jesenské 4:0
Š. M. Daxnera - P. Kellnera Hostinského 0:2
P. Dobšinského - ZŠ Jesenské 8:0

1. ZŠ P. Dobšinského
2. ZŠ P. Kellnera Hostinského
3. ZŠ Š. M. Daxnera
4. ZŠ J. Jesenského Jesenské

Najlepším brankárom turnaja sa stal Matúš Koreň zo ZŠ P.Kellnera Hostinského, najlepším strelcom s 8 gólmi sa stal Marko Bakša zo ZŠ P. Dobšinského, najlepším hráčom sa stala Vladimíra Valkučáková zo ZŠ P. Dobšinského a najužitočnejším hráčom bol Tomáš Faragó zo ZŠ J. Jesenského.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk