PostHeaderIcon Týždeň vedy a techniky 2022

There are no translations available.

Aj na našej škole sa začal TÝŽDEŇ VEDY A TECHNIKY!
November patrí u nás výlučne vede. Na našej škole sa uskutoční týždeň vedy a techniky po 7. krát od 21. novembra do 25. novembra 2022. Z roka na rok sa snažíme jednoduchými pokusmi ukázať čaro fyzikálnych a chemických zákonitostí.

Tento rok je fyzika zameraná na povrchové napätie kvapalín a aerodynamický paradox. Žiaci 1. stupňa majú zábavnú chémiu formou pokusov a žiaci 2. stupňa sa v rámci chémie podrobnejšie zaoberajú atómom, periodickou tabuľkou prvkov, zákonom zachovania hmotnosti, chromatográfiou a chémiu bežného života. Dúfam, že sa vám naše pokusy odprezentované vašimi spolužiakmi budú páčiť a odídete s pocitom, že táto hodina vám poskytla radosť z objavovania a poznania.

1. deň

2.deň

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk