PostHeaderIcon VIANOCE PRICHÁDZAJÚ

There are no translations available.

Vianoce prichádzajú je názov aktivít, ktoré si pre nás, deti, pripravili v Múzeum. Teta Ľudka si pre nás pripravila prezentáciu o zdobení vianočných stromčekov. Dozvedeli sme sa aj, že prvé umelé stromčeky mali kovovú konštrukciu na ktorej boli pripevnené, zafarbené husacie perá.

Potom sme všetci spolu s tetou Martinkou vyrábali vianočnú ozdobu. Anjelika.
Všetkým sa anjeliky podarili, budú nám zdobiť naše stromčeky doma.
Tete Ľudke aj tete Martinke ĎAKUJEME za zaujímavú, tvorivú akciu.
Všetkým želáme ŠŤASTNÉ a VESELÉ !!!
Žiaci z triedy Červená čiapočka

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk