PostHeaderIcon Vianočná burza 2022

There are no translations available.

21.decembra sa v našej škole uskutočnila veľká vianočná burza, na ktorej sa zúčastnili žiaci deviatich tried druhého stupňa. Spolužiakom, učiteľom i rodičom ponúkali svoje nádherné, ručne zhotovené výrobky, ktoré ozdobia mnohé vianočné stromčeky, slávnostne prestreté stoly, či potešia srdiečko toho, komu bol krásny darček kúpený.
Ďakujeme všetkým, ktorí aj takýmto spôsobom dokázali vyčarovať príjemnú predvianočnú náladu v našej škole.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk