PostHeaderIcon Letná dielňa eTwinning

eTwinning je platforma, ktorá umožňuje učiteľom a žiakom všetkých typov škôl spájať sa na diaľku, vytvárať medzinárodné partnerstvá, komunikovať v bezpečnom virtuálnom prostredí, pracovať na projektoch, ktorých cieľom je zábavnou a inovatívnou formou vzdelávať svojich žiakov.

V dňoch 23.8. – 26.8. 2023 sa stretlo 20 slovenských učiteliek z MŠ a ZŠ na Letnej dielni eTwinning v českom Kurdějove, kde nadviazali projektové partnerstvá s učiteľkami z Českej republiky. Tejto medzinárodnej aktivity sa zúčastnila aj p. uč. Jana Bokorová.

Počas bohatého programu a workshopov sme si formou zážitkového učenia prakticky vyskúšali ako založiť, naplánovať a zrealizovať kvalitný projekt. Naučili sme sa používať rôzne webové nástroje a spolupracovať v tíme. Počas 4 dní sme získavali nielen dôležité zručnosti, ale aj priateľstvá, skúsenosti a zážitky v príjemnom prostredí nádhernej prírody na Južnej Morave . Získané vedomosti využijeme v spoločnom slovensko- českom projekte, ktorý zrealizujeme v tomto školskom roku s našimi žiakmi.

1n

2n

3n

4n

5n

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk