PostHeaderIcon Pri hrobe veľkého štúrovca

Každoročne začiatkom nového školského roka vedú kroky našich žiakov k hrobu významného národovca, štúrovca, básnika, novinára, historika, redaktora Slovenských národných novín, blízkeho spolupracovníka a priateľa Ľudovíta Štúra - Petra Kellnera Záboja Hostinského.
Žiaci IX.C triedy si uctili jeho pamiatku i v mene nás všetkých položením venčeka a zapálením sviečky na jeho hrobe.

IMG 3006

IMG 3007

IMG 3008

IMG 3009

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk