PostHeaderIcon Deň Guinessových rekordov

Dňa 13.11.2015 si pripomíname Deň Guinessových rekordov. Aj na našej škole P.Kellnera Hostinského si žiaci ŠKD spolu s vychovávateľkami vytvorili  dňa 18.11.2015 svoj rekord. V telocvični spolu s p.vychovávateľkami tancovali počas celého popoludnia tanečný maratón pod vedením tanečnej inštruktorky aerobiku J.Nagyovej a Fany Madarászovej.

Tancovalo 250 detí spolu so svojími vychovávateľkami skoro dve hodiny. Deti zvládali tento maratón na výbornú, čo potvrdili aj inštruktorky. Prvú hodinku tancovali (cvičili) pod vedením J.Nagyovej, ktorá si deti nevedela vynachváliť. Druhú hodinu tancovali podľa Fany Madarászovej, ktorá cvičí zumbu. Cieľom akcie bolo deti prilákať k pohybu a vytvoriť si kladný vzťah k pohybovým aktivitám.

Všetci odchádzali s pocitom, že v tento deň urobili dobrú vec pre svoje zdravie a vytvorili si svoj vlastný rekord, za ktorý bolo každé dieťa odmené diplomom.