PostHeaderIcon English is funny

Od 23.11 – 27.11.2015 žiaci 3. a 4. ročníka absolvovali týždenný intenzívny kurz anglického jazyka s mladým americkým lektorom z New Yorku. Eben Knowlton pôsobí ako lektor jazykovej školy TalkTalk so sídlom v Prahe. V rámci trojhodinového vyučovania si žiaci zábavnou formou rozšírili slovnú zásobu prostredníctvom rôznych aktivít, hier, piesní. Hodiny prebiehali v priateľskej a dobre naladenej atmosfére. Po ukončení kurzu všetci žiaci získali certifikát o úspešnom absolvovaní anglického kurzu. Žiaci odchádzali s dobrým pocitom a plní nových zážitkov. Veríme, že takéto kurzy napomáhajú a motivujú aj žiakov  1. stupňa k učeniu cudzích jazykov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu príležitosť!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk