PostHeaderIcon Tematický deň „KNIHA“ a beseda s pánom Mrkvičkom

V rámci rozvoja čitateľskej gramotnosti sa na našej škole uskutočnil tematický deň „Kniha“ .  Žiaci si mohli priniesť svoju obľúbenú knižku, predstaviť ju svojim spolužiakom a spoločne si z nej čítať. Zábavnou formou a rôznymi aktivitami sa dozvedeli ako vznikajú knižky, kto ich píše, ilustruje a podieľa na ich tvorbe.

V tento deň sa veľa čítalo a cestovalo z rozprávky do rozprávky. Žiaci všetkých ročníkov sa zúčastnili besedy s pánom Mrkvičkom, ktorý svojim pútavým rozprávaním vtiahol deti do príbehov kníh Operácia orech  a Kvap a Člup.

Tešíme sa na ďalšie veselé stretnutie s pánom Mrkvičkom!

Pozrite si video z akcie.