PostHeaderIcon Stretli ste sa s Einsteinom ?

There are no translations available.

„Ak by ste boli fyzik, tak stretnutie s Albertom Einsteinom by bolo pre Vás nezabudnuteľný zážitok. Ak by ste boli montessori učiteľ, tak by ste stretnutie s Máriou Montessori určite nepremeškali. Ak ste Jolly Phonics učitelia, tak stretnutie s p.Christopherom Jollym bude pre Vás nezabudnuteľný zážitok, ktorý by ste rozhodne nemali premeškať!“

Týmito slovami začínala pozvánka na Jolly Phonics Konferenciu 2017, prvé medzinárodné stretnutie Jolly Phonics učiteľov z celého Slovenska, ktorá sa konala 27.apríla 2017 v Liptovskom Mikuláši. Zúčastnili sme sa jej ako zástupcovia školy, ktorá bude od školského roku 2017/2018 zaradená do projektu  experimentálneho overovania s názvom „Efektivita vyučovacej metódy Jolly Phonics v primárnom vzdelávaní“. Na základe splnenia stanovených podmienok a posúdení všetkých žiadostí sme boli Štátnym pedagogickým ústavom spolu s ďalšími 47 školami z celého Slovenska vybratí ako úspešní žiadatelia. Jolly Phonics je fonetická metóda výučby anglického jazyka na prvom stupni. Už viac ako 30 rokov učia učitelia anglický jazyk touto metódou po celom svete a majú skvelé výsledky. Cieľom projektu je zavedenie Jolly Phonics do slovenských škôl s cieľom overenia zahraničných modelov a zistenia efektivity Jolly Phonics metodiky v slovenských podmienkach.
Stretnutie so zakladateľom tejto metodiky p. Jollym z Anglicka ako aj prezentácie domácich a zahraničných učiteľov, ktorí už túto metodiku používajú, nás nielen inšpirovali, ale aj presvedčili, že stojí za to ponúknuť to aj našim žiakov.

RNDr. Anita Antalová a Mgr. Marta Kureková

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk