PostHeaderIcon Škola v prírode - Tralaland

There are no translations available.

V dňoch 14. – 19. mája sa žiaci štvrtých ročníkov ich triedne pani učiteľky a pani vychovávateľky zúčastnili školy v prírode v Trnavej Hore.

Tralaland nás privítal krásnym slnečným počasím, ktoré nám skrášľovalo pobyt každý deň. Po celý týždeň sa v dopoludňajších hodinách vyučovalo v prírode. Pondelok patril prechádzke lesom.

Ďalšie dni sme sa venovali výrobe dekoračných predmetov z prírodných materiálov, maľovaniu vlastných tričiek, zdokonaľovaniu svojej schopnosti spolupracovať v tíme, čítaniu svojich kníh. Každý deň sme navštevovali a kŕmili zvieratká, ktoré boli v ohradách. V popoludňajších hodinách si pre žiakov pripravili rôznorodý program animátorky, ktoré im vysvetlili princípy a pravidlá hier a dozerali na správne plnenie disciplín.  Azda najkrajším zážitkom pre žiakov bolo člnkovanie na rybníku. Žiaci si mohli vyskúšať veslovanie a korigovanie člnku. Na záver sme sa s Tralalandom rozlúčili filmovým večerom a diskotékou.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk