PostHeaderIcon Začiatok školského roka 2017/2018

There are no translations available.

Opäť v škole

Prázdniny sa pominuli,
začína sa škola.
Aj tá naša slniečková 
nedočkavo nás už volá...

4. septembra sa znovu otvorili školské brány. Skončil sa pokojný a pomalý rytmus prázdnin, ktorý  vystrieda pracovné tempo nového školského roka.

Kvôli nepriaznivému počasiu sa žiaci a rodičia sústredili v telocvični školy, kde bol nový školský rok 2017/2018 slávnostne otvorený za prítomnosti primátora mesta JUDr. J. Šimka.  Po kultúrnom programe predniesla p. riaditeľka RNDr. A. Antalová slávnostný príhovor, v ktorom privítala malých prváčikov a popriala im šťastné vykročenie do sveta „veľkej školy.“ Ostatným žiakom a pegagógom zaželala úspešný celý rok. Prítomných pozdravil aj primátor mesta, ktorý vyjadril podporu všetkým učiteľom, rodičom a žiakom a poprial im veľa trpezlivosti, úspechov a pozitívnej energie. Pani Študencová, zástupkyňa rodičov nadviazala na slová pána primátora a zaželala celej škole veľa radosti z dosiahnutých úspechov.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk