PostHeaderIcon Gaštanová jeseň

Zbierať gaštany je zábava. A tejto zábave sa v jeseni venujú naši žiaci už celé roky. Nevynechali ani tento. Veď gaštany slúžia ako potrava pre zvieratá a tiež sa z nich vyrábajú aj niektoré lieky.

Tento rok sme nazbierali 795 kg. Najšikovnejšou zberačkou bola V. Cerovská z 2. C, ktorá doniesla 95 kg. Ale z I. stupňa boli šikovní aj G. Pavelka (4. D), D. Demeter (4. A), Z. Vitárius (3. C) a P. Újpál (3. B). Z II. stupňa najviac gaštanov nazbierali D. Benda (5. A), A. Keľo (5. A) a Y. Miklo (6. A).

Všetci dostali od pani riaditeľky sladkú odmenu. Touto cestou ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa do zberu zapojili.