PostHeaderIcon Med ako liek

There are no translations available.

Dňa 23.11.2017 sme privítali na našej škole pána Milana Krokavca, odborníka na včelárstvo, chov včiel a výrobu včelích produktov.

Dozvedeli sme sa,  ako dokáže vyrobiť usilovný malý tvor sladký med, bez ktorého si nevieme predstaviť Vianoce, či pečenie  obľúbených medovníčkov. Tiež je to  aj účinný liek, najmä pri chrípke.  Veľa zaujímavostí nám porozprával aj o stavbe úľov, úlohe kráľovnej robotníc, či trúdov. Ukázal nám aj výrobu voňavých  sviečok zo včelieho vosku. Záver besedy patril ochutnávke sladkého medu  a odpovediam skúseného včelára na naše zvedavé otázky.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk