PostHeaderIcon Vianočná burza 2018

There are no translations available.

Žiacky parlament pripravil aj v tomto roku pre všetkých žiakov i zamestnancov školy vianočnú burzu. Vďaka šikovným rukám žiakov z 9 tried školy, ktorí predávali veľmi pekné predmety s vianočnou tematikou, si mnoho detí i dospelých kúpilo krásny vianočný darček.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk