PostHeaderIcon Fašiangy vo výtvarnej skratke

"Fašiangy vo výtvarnej skratke" bola téma výtvarnej súťaže, ktorá sa niesla počas poobedia v CVČ Relax. Súťaže sa zúčastnili žiačky štvrtých ročníkov: Tamarka Žiaková, Adrianka Chalkovská, Nellka Vetráková a Lilliana Sokolovská.

Dievčatá pracovali počas jednej hodiny a pol. Technika práce bola koláž - vytrhávanie papiera z novín a časopisov.

Práca sa im vydarila. Aj porote sa veľmi páčila. a preto nás aj ocenenie potešilo.

Získali sme 1. miesto. GRATULUJEME!!!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk