PostHeaderIcon Lyžiarsky kurz na 1.stupni

...šťastné a usmiate tváre, ozdobené prvým jarným slniečkom. Takto vyzeral príchod účastníkov lyžiarskeho kurz, ktorý v čase od 18.2. do 22.2. zorganizovalo vedenie školy pre žiakov II. ročníka našej školy.

Počasie na Kokave Línií bolo ako vystrihnuté z reklamného časopisu. Zdatní lyžiari, ale aj tí, čo stáli na lyžiach po prvý krát pozorne počúvali inštrukcie svojich lektorov- učiteľov.Za ich trpezlivosť a snahu, odovzdať svoje skúsenosti na svahu, im patrí veľká vďaka.

Všetci absolventi kurzu získali diplom na pamiatku. Už teraz sa deti tešia na následný kurz, ktorý ich čaká v siedmom ročníku. Dovtedy do lyžovania!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk