PostHeaderIcon Vyhodnotenie korčuliarskeho výcviku

Až 50 prváčikov absolvovalo korčuliarsky kurz. Ten sa začal 25. februára pod vedením trénera Mgr. Tomáša Lentovského, a triednych pani učiteliek Mgr. Márii Kuzmovej, Mgr. Anny Veľochovej, Mgr. Daniely Kurákovej a Mgr. Jany Kurekovej.

Pri výcviku, každý deň pomáhali ďalšie dve pani učiteľky. Hneď ráno sa žiaci pripravili, autobusom sme sa premiestnili na Zimný štadión v našom meste a výcvik sa začal. Žiaci boli rozdelení do skupín, kde si osvojili svoje korčuliarske techniky. Nekorčuliari sa zo začiatku oboznamovali s ľadom, a potom sa už len pomaly zo dňa na deň, zdokonaľovali spolu s korčuliarmi. Nechýbali rôzne prekážky a zábavné hry. Na ľade sa žiakom veľmi páčilo. Neodradili ich ani pády počas prvých dní. Ich rozžiarené očká a úsmev na tvári prezrádzali radosť z korčuľovania. Päť dní ubehlo veľmi rýchlo. Posledný deň výcviku boli žiaci za svoju snahu odmenení pamätným listom.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk