PostHeaderIcon Daruj knihu

„Daruj knihu“ bolo heslom mesiaca marec. Počas tochto mesiaca mohli žiaci štvrtých ročníkov darovať knihu knižnici. Zapojené deti priniesli hŕbu kníh. Vo štvrtok 28.marca sme tieto knihy darovali. Teta Janka sa im veľmi potešila a v mene knižnice a všetkých čitateľov nám poďakovala. Veľké ĎAKUJEM patrí všetkým, ktorí spomínané knihy priniesli.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk