PostHeaderIcon Cvičenia v prírode

Tento rok mali štvrtáci netradičné cvičenia v prírode. Autobusom sa vyviezli do stredu obce Horné Zahorany. Odtiaľ  sa vybrali na túru. Po takmer hodinovej chôdzi  sa dostali pod  rozhľadňu MAGINHRAD.

Tu si všetci oddýchli, zjedenou desiatou nabrali sily. Takmer všetci vystúpili na rozhľadňu celkom hore. Mnohí prekonali samých seba. Slniečko sa na nich za ich odvahu krásne usmievalo. Do školy sa vracali s novými zážitkami. Boli unavení, ale s úsmevom na perách.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk