PostHeaderIcon Koniec školského roka 2018/2019

„Ešte pred nedávnom sme sa tu sa školskom dvore stretli, aby sme zahájili nový školský rok. Desať mesiacov prešlo, ani nevieme ako.“

Takto v príhovore oslovila riaditeľka školy žiakov 28. júna 2019. Zároveň poďakovala pedagógom za vykonanú výchovno-vzdelávaciu prácu a popriala všetkým pekné prázdniny, veľa oddychu, slnka a radosti. Skôr ako si žiaci prevzali vysvedčenia, odovzdala knižné odmeny žiakom, ktorí úspešne reprezentovali školu a priniesli víťazstvá:

Matej Kuruc -  3. A, Bibiana Kišáková -  3.A, Gréta Krokavcová -  3. C,  Zuzana Tóčiková -  3. C, Dominik Kiss – 5. B, Dušan Študenc – 5. B,  Samuel Kurák – 6. A, Kinga Kislingerová – 6. A, Nathan Žiško – 6. C, Olívia Hronecová – 6. C, Jozef Haninčík – 7. A, Soňa Štoberová – 7. A, Christián Matyinkó – 7. A, Natália Gažiová – 8. C, Michaela Očenášová – 9. A, Matej Kerekeš – 9. C, Filip Krajňák – 9. C, Zuzana Málišová – 9. C, Michal Šiminský – 9. C, Kristian Krokavec – 9. C, Adam Mojžiš – 9. C.

Poďakovala tiež žiakom, ktorí sa zapojili do zberu papiera a vyhodnotila tých najšikovnejších, ktorí si v triedach prevzali darčeky:

I. stupeň

1. miesto:  Jakub Vaculčiak – 3. B

2. miesto: Vierka Cerovská – 3. C

3. miesto: Matúš Zvara – 4. C

4. miesto: Kamila Oravcová – 2. C

5. miesto: Dominik Oštrom – 3. A

6. miesto: Oliver Ružinský – 1. B

7. miesto: Matias Sodomka – 2. B

8. miesto: Marek Sojka – 2. A

9. miesto: Sania Molnárová – 1. A

II. stupeň

1. miesto: Radoslav Rada – 5. A

2. miesto: Adam Kurek – 7. A

3. miesto: Yorik Miklo – 7. A

4. miesto: Soňa Štoberová – 7. A

5. miesto: Ctirad Sodomka: 5. C

6. miesto: Samuel Ciprus – 7. A

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk