PostHeaderIcon Koniec školského roka 2018/2019

„Ešte pred nedávnom sme sa tu sa školskom dvore stretli, aby sme zahájili nový školský rok. Desať mesiacov prešlo, ani nevieme ako.“

Takto v príhovore oslovila riaditeľka školy žiakov 28. júna 2019. Zároveň poďakovala pedagógom za vykonanú výchovno-vzdelávaciu prácu a popriala všetkým pekné prázdniny, veľa oddychu, slnka a radosti. Skôr ako si žiaci prevzali vysvedčenia, odovzdala knižné odmeny žiakom, ktorí úspešne reprezentovali školu a priniesli víťazstvá:

Matej Kuruc -  3. A, Bibiana Kišáková -  3.A, Gréta Krokavcová -  3. C,  Zuzana Tóčiková -  3. C, Dominik Kiss – 5. B, Dušan Študenc – 5. B,  Samuel Kurák – 6. A, Kinga Kislingerová – 6. A, Nathan Žiško – 6. C, Olívia Hronecová – 6. C, Jozef Haninčík – 7. A, Soňa Štoberová – 7. A, Christián Matyinkó – 7. A, Natália Gažiová – 8. C, Michaela Očenášová – 9. A, Matej Kerekeš – 9. C, Filip Krajňák – 9. C, Zuzana Málišová – 9. C, Michal Šiminský – 9. C, Kristian Krokavec – 9. C, Adam Mojžiš – 9. C.

Poďakovala tiež žiakom, ktorí sa zapojili do zberu papiera a vyhodnotila tých najšikovnejších, ktorí si v triedach prevzali darčeky:

I. stupeň

1. miesto:  Jakub Vaculčiak – 3. B