PostHeaderIcon Začiatok školského roka 2019/2020

Horúce letné dni, oddych pri vode, cestovanie a príjemný čas bez povinností sa skončili. Chladnejšie rána nám nenápadne, ale jednoznačne oznamujú, že prichádza jeseň.

Školy otvárajú po dvoch mesiacoch prázdnin svoje brány a vítajú žiakov. 2. septembra svoje brány otvorila i naša ZŠ. Na školskom dvore sa stretli žiaci 1. až 9. ročníka a spolu s rodičmi prišli aj noví žiaci – naši milí prváci. Po slávnostnom úvode a hymne SR sa ujala slova pani RNDr. Anita Antalová, ktorá popriala všetkým úspešný štart do nového školského roku, veľa úspechov a elánu v procese výchovy a vzdelávania. V podobnom duchu sa prihovorila prítomným v mene výboru ZRPŠ i pani Mgr. Zuzana Študencová.