PostHeaderIcon Včely, včielky, včeličky

There are no translations available.

Všetko sa to začalo, ako v rozprávke.

„V krajine, kde sa piesok lial, a kde sa sypal vodopád, bývala

včielka nezbedná, ten kto ju poznal, mal ju rád ! „

Kto by nepoznal milú včielku Maju. Všetky deti našej školy už vedia, že život bez rozprávok by som smutný a život bez včiel by nebol vôbec. Práve preto sa každoročne na chvíľu zastavíme pri tejto téme. Tento školský rok sa pustili žiaci našej školy do prác na včielkovú tému pod vedením pani vychovávateliek. Kreativita a výtvarné techniky, ktoré deti použili boli veľmi zaujímavé.

Dňa 27.9. bola slávnostne otvorená výstavka „Včely, včielky, včeličky“ . Pani učiteľka Mgr. Renáta Sivoková privítala vedenie školy, prítomné pani  učiteľky, pána včelára Milana Krokavca a deti našej školy. Poďakovala deťom za krásne výtvarné práce. Odmeny do oddelení ŠKD prevzali pani učiteľky. Deti dostali sladké medovníčky, fixky, lepidlá a diplomy. Ďakujeme pánovi Milanovi Krokavcovi, ktorý nám umožnil opäť prezentovať lásku ku včelám prostredníctvom umenia v našom meste Rimavská Sobota.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk